Hakkımızda

Her yıl bir buzağı, Zamanında gebelik

Misyonumuz
Sahip olduğumuz 20 yıllık bilgi ve tecrübemizden güç alarak, modern teknoloji ile donatılmış tesislerimizde profesyonel yönetim anlayışına sahip uzman kadromuzla ürettiğimiz yemde, müşterilerimizin optimum verimliliği almalarına katkıda bulunmak.

Üstün hizmet ve ürün kalitesiyle güçlü bir marka imajına sahip, topluma, çalışanlarına ve doğaya karşı sorumluluklarını yerine getiren, saygın, birçok konuda öncü, itibarlı, insanlığın refahına ve gelişimine katkıda bulunabilen evrensel ölçülerde, kurumsal, daimi bir kuruluş olmak.

Vizyonumuz
Biyolojik yararlılığı yüksek hammadde kullanarak bilimsel ve teknolojik üretimimizle hayvancılığın ihtiyacı olan standart ve sürdürülebilir yem üretimini sağlamak. Ürettiği ürünlerinde tüm detayları kalite kontrolden geçiren ve sizlerle buluşmadan ürün kalitesini ARASYEM garantisiyle sorgulayan firmamız, tüm bu yapısı gereği kaliteyi üretimin bir sonucu değil bir başlangıcı olarak görmekte ve bu anlayış çerçevesinde tüm üretimini yönlendirmektedir. Gerçek kaliteyle istikrarlı bir verime ulaşabilmeniz adına yılların verdiği tecrübeyi günümüz teknolojisi ile harmanlayan ARASYEM hayvancılık sektörünü en uygun ve en fizibil ürünlerle buluşturabilme adına çalışıyor.